03/02/2023

Allegri: "Odigrali smo dobru utakmicu"

u 08:19h / Kategorija:

Juventus je sinoć u četvrtfinalu Coppa Italia pobijedio momčad Lazia rezultatom 1-0, a izjavu nakon utakmice dao je trener Juventusa Massimiliano Allegri.

"Večeras smo odigrali dobru utakmicu. Igrali smo dobro s loptom u nogama, pogotovo u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu Laziu nismo dopustili ništa. Ipak, danas je najvažnije bilo vidjeti pravi stav jer je to potpuno izostalo u prvom poluvremenu protiv Monze. Igrači moraju shvatiti da je za pobjedu u utakmicama, osim prave taktike i tehnike, potreban i pravi način razmišljanja. Danas smo dobili mnogo duela i dobro se branili. Protiv Lazija nije lako igrati. Zadovoljan sam kako smo igrali. Locatelli daje sjajan primjer svojim stavom, igra glavom i srcem i nikad se ne povlači pred izazovom. Chiesa je odigrao dobru utakmicu, a Vlahović napreduje, i zadovoljan sam kako je Cuadrado odigrao večeras. Ipak, ključni sastojak da nikada nema opuštanja."