26/02/2020

Szczesny: "Možemo preokrenuti u uzvratu"

u 23:59h / Kategorija:

Wojciech Szczesny tvrdi da minimalan poraz u Lyonu ne predstavlja katastrofu, te da je u pitanju rezultat koji Stara dama može preokrenuti u Torinu.

"Prvo smo poluvrijeme odigrali u potpunosti pogrešno, bez agresije i organizacije. U drugom smo poluvremenu ispravili neke stvari, ali bilo je nedovoljno. Ovo je rezultat koji možemo preokrenuti u uzvratu," izjavio je Poljak za Sky sport Italia.

"Večeras smo ceh platili porazom, ali smo u drugom poluvremenu izgledali dobro i moramo nastaviti tako. Primljen gol s desetoricom na terenu? To što smo imali igrača manje svakako nije pomoglo, ali prije svega nismo smjeli dopustiti da se s loptom približe gol aut liniji. Jednom kada uđu u takvu poziciju možemo očekivati rikošet ili nešto slično. Grešku smo napravili ranije. Prečka Toko-Ekambia? Istina je da Bentancur nije ispratio taj korner, ali to se dešava pri zonskom branjenju. Nije bilo riječi o nedostatku koncentracije. Bilo je još nerazumijevanja u našoj odbrani i srećom nisu postigli još jedan pogodak, budući da bi se bilo teže vratiti nakon poraza od 2:0."