14/05/2017

Allegri: "Poziv za buđenje"

u 23:28h / Kategorija:
Massimiliano Allegri navodi da je poraz od Rome poziv za buđenje, te da je ekipa u poslednje vreme manje koncentrisana nego inače.

"Prvo poluvreme je bilo dobro, obe ekipe su bile odlučne i vrlo agresivne. U drugom poluvremenu smo primili čudan gol, nakon kontranapada posle našeg slobodnog udarca. Mislim da smo spustili gard i da smo verovali da smo uradili dovoljno za dobar rezultat. Dva remija protiv Torina i Atalante i poraz ovde pokazuju da smo izgubili nešto po pitanju koncentracije. Ipak, ovo će biti poziv za buđenje pred finale sa Laziom. Prvo poluvreme je bilo dobro, trebalo je da samo ostanemo dobro organizovani. Igrali smo protiv druge najjače ekipe Serie A i u pojedinačnom okršaju se svašta može desiti. Moramo ići korak po korak, jer još uvek nismo ništa osvojili. Pred nama je finale Coppe, zatim Crotone, a finale Lige šampiona je za mesec dana. Mislio sam da ćemo nakon rezultata 1:1 postići gol, ali nismo bili dovoljno oštri. Shvatio sam nakon prvih pasova u drugom poluvremenu da počinjemo da 'spavamo'. Poklanjali smo loptu! Ima situacija kada lopta pogodi stativu i uđe u gol, a ima i onih kada ode van. Znali smo da će nam bod doneti Scudetto, ali ne smemo gledati samo negativne stvari. Ovo će nam pomoći da protiv Lazia budemo ekstremno fokusirani."

Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove Ju1897.net portala. Korištenjem Portala, korisnik prihvata Uslove korištenja, kao i sve njegove izmjene i dopune. Smatra se da su korisnici kontinuiranim korištenjem Portala ili bilo kojeg njegovog dijela, u svakom trenutku upoznati s aktuelnim pravilima korištenja, te da su ih razumjeli u cijelosti. Ju1897.net portal zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja, kao i da autore istih sankcioniše zabranom komentarisanja. Za više pojedinosti posjetite naše Uslove korištenja.