02/11/2017

Pjanić: "Možemo pobijediti Barcelonu"

u 10:49h / Kategorija:

Miralem Pjanić kaže kako je Juventus već pobijedio Barcelonu na domaćem terenu, te tvrdi da momčad Juventusa može to ponoviti.

"Već smo pobijedili Barcelonu na domaćem terenu i možemo to ponoviti," izjavio je Pjanić za Gazzettu dello Sport. "Kada dođe vrijeme, dat ćemo sve od sebe, želimo osvojiti šest bodova u posljednje dvije utakmice. Uvjeravam vas da je teško igrati protiv Sportinga i pobijediti 3-0 ili 4-0, možda podcjenjujete naše protivnike jer su Olympiakos i Sporting dobre momčadi, i dobro se brane. Igraju dobro u obrani, opasni su u kontranapadu, i ako ne uđete maksimalno u utakmicu naći ćete se u nevolji. To se dogodilo nama u prvom poluvremenu, ali u drugom poluvremenu smo postigli važan pogodak. Igrao sam previše duboko, i imali smo probleme pri iznošenju lopte i previše smo griješili kod predaje lopte. U drugome poluvremenu smo se dobro kretali između linija, a ja, Dybala i Khedira smo im stvarali probleme."