04/09/2015

Kondogbia: "Pogba nikada neće biti moj neprijatelj"

u 17:30h / Kategorija:
Kondogbia: "Pogba nikada neće biti moj neprijatelj"
Izvor fotografije: actusports.fr

Novo pojačanje milanskog intera Geoffrey Kondogbia vjeruje kako je Juventus još uvijek favorit za osvjanje Scudetta, te je govorio o njegovom prijateljstvu sa Paulom Pogbom.

nerazzurri su pobijedili u prva dva kola italijanskog šampionata, dok su aktualni šampioni zabilježili dva uzastopna poraza. Međutim, 22-godišnjak vjeruje kako će biti izuzetno teško završiti sezonu iznad Stare dame i njegovog dobrog prijatelja Paula Pogbe. "Pogba i ja nikada nećemo biti neprijatelji," izjavio je Kondogbia za Sky Sport. "Mislim da je naše prijateljstvo snažnije od fudbala. Ostaje činjenica da smo obojica profesionalci. Kada se suočimo sa Juventusom dat ću sve od sebe da budem bolji od Pogbe, i on će imati jednak odnos prema meni tokom tog meča. To je zdravo rivalstvo, ništa više od toga. Tačno je da imamo šest bodova više od Juventusa koji je krenuo loše, ali oni su još uvijek favoriti."

Kondogbia je od strane medija upitan u vezi Juventusovog novog veznog igrača Maria Lemine. "Poznajem ga odlično, osvojili smo zajedno Svjetsko prvenstvo za naraštaje ispod 20 godina. On može biti izuzetno koristan igrač kako defanzivno, tako i ofanzivno."


Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove Ju1897.net portala. Korištenjem Portala, korisnik prihvata Uslove korištenja, kao i sve njegove izmjene i dopune. Smatra se da su korisnici kontinuiranim korištenjem Portala ili bilo kojeg njegovog dijela, u svakom trenutku upoznati s aktuelnim pravilima korištenja, te da su ih razumjeli u cijelosti. Ju1897.net portal zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja, kao i da autore istih sankcioniše zabranom komentarisanja. Za više pojedinosti posjetite naše Uslove korištenja.