24/09/2015

Barzagli: "Juventus izgubio koncentraciju"

u 14:25h / Kategorija:
Izvor fotografije: washingtonpost.com

Odbrambeni igrač Juventusa Andrea Barzagli ljutit je što njegov tim nije uspio zadržati prednost u sinoćnjem remiju sa ekipom Frosinonea rezultatom od 1:1.

Stara dama primila je gol u sudačkoj nadoknadi, nakon što su Bianconeri dominirali tokom cijelog meča. Podsjećamo, Simone Zaza je doveo domaćine u vodstvo, a konačan rezultat postavio je Leonardo Blanchard. "Podcijenili smo posljednje minute i dozvolili prekid pred kraj utakmice," izjavio je Barzagli nakon meča na Juventus stadionu. "Remi je težak za progutati, ali se desio. Jesmo li bili dovoljno odlučni u napadu? Stvorili smo mnogo prilika, posebno u drugom poluvremenu."

"Tim poput nas može pobjeđivati rezultatom od 1:0, na nesreću nismo uspjeli spriječiti korner na samom kraju."

Komentari odražavaju stavove autora komentara, a ne stavove Ju1897.net portala. Korištenjem Portala, korisnik prihvata Uslove korištenja, kao i sve njegove izmjene i dopune. Smatra se da su korisnici kontinuiranim korištenjem Portala ili bilo kojeg njegovog dijela, u svakom trenutku upoznati s aktuelnim pravilima korištenja, te da su ih razumjeli u cijelosti. Ju1897.net portal zadržava pravo da određene komentare obriše bez najave i objašnjenja, kao i da autore istih sankcioniše zabranom komentarisanja. Za više pojedinosti posjetite naše Uslove korištenja.